T.C. Sağlık Bakanlığı Yalova Kaplıcaları İşletme İdaresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Misafirhane Kamp Sosyal Tesis

Termal Mobil Logo
Termal Kaplıcaları | Yalova TÜRKİYE

• T.C. Sağlık Bakanlığı Termal Kaplıcaları İşletme İdaresi »

T.C. Sağlık Bakanlığı Termal Kaplıcaları İşletme İdaresi tarafından idare edilmekte olan tesisimizde faal olarak hizmet vermekte olan üç (3) otel, beş (5) hamam bulunmaktadır.

TERMAL kelimesinin dilimizde " kaplıca " olarak yer etmesine neden olan işletmemiz dünyaca ünlü ve altın madalya sahibi tek TÜRK KAPLICASI olma şerefine sahiptir. Ülkemizin ilk tatil köyü olmasının yanı sıra; ilk tescilli yüzme havuzuna sahip tesisidir.

Tesisimiz bir devlet kurumudur. Özellikle adımızı kullanarak yapılan hiç bir satış, hediye tatil uygulaması ya da devre mülk sistemi ile ilgimiz yoktur.

Banka Hesap Numaramız
VAKIF BANK YALOVA ŞB.
IBAN NO : TR 4800 0150 0158 0072 9733 8372
HESAP ADI : YALOVA KAPLICALARI
İhap Hulusi GÖREY
Cumhuriyet Dönemi'nde İhap Hulusi GÖREY tarafından hazırlanmış afişimiz.
Duyuru
Aldatıcı reklamlara ve anketörlere inanmayınız
Devre mülk, hediye tatil, ücretsiz gezi, hisse satışı reklamları ile ilgimiz yoktur. Bilgilendirmeyi okuyunuz.
Duyuru
T.C. Sağlık Bakanlığı Personeli'ne İndirim Avantajı
T.C Sağlık Bakanlığı çalışan ve emekli personeli 1. derece yakınları, anne, baba, eş ve bakmakla yükümlü olduğu çocukları.
Duyuru
Gezi Parkuru
Tesis turu, Yaver Köşkü, Tarihi Sinema, gezi parkurları, Gökçedere, üvezpınar, Su Düşen Şelalesi, Tarihi Eserler, Üç Azizeler, Tarihi Büyük Otel ve Gazinosu, Gökçe Barajı, parklarımız ve piknik alanlarımız.
kamp misafirhane özel sosyal tesis öğretmenevi polisevi yaz kampı sosyo memur devletin yerleri yerler Kit Kamu İktisadi Teşebbüsü powered by Bilişim Park