T.C. Sağlık Bakanlığı Personeli'ne İndirim Avantajı

T.C. Sağlık Bakanlığı Termal Kaplıcaları İşletme İdaresi

Termal Mobil Logo
T.C. Sağlık Bakanlığı Personeli'ne İndirim Avantajı
İndirilebilir dokümanlar.
175

• T.C. Sağlık Bakanlığı Personeli'ne İndirim Avantajı »

T.C. Sağlık Bakanlığı Personeli'ne İndirim Avantajı

T.C Sağlık Bakanlığı çalışan ve emekli personeli 1. derece yakınları, anne, baba, eş ve bakmakla yükümlü olduğu çocukları.

T.C Sağlık Bakanlığı çalışanları ve emekli olan personel (1. derece yakınları, anne, baba ve çocuklar), konaklamalarda % 50 [ yüzde elli ] indirim hakkına sahiptir.

Böylelikle bütün konaklamalarda liste fiyatının yarısını ödeyeceklerdir.

* Bu avantaja kampanyalar ve diğer konaklama paketleri dahil değildir.

İlgili dış bağlantı

Termal Kaplıcası Atatürk Saray TBMM Lokal misafirhane kamp devlet kampları işletmeleri kamu iktisadi teşebüsü kit kurum anlaşması antlaşması indirimi indirimli tarife ne kadar nerede nasıl gizli açık fiyat günlük banyo kabin sarıkaya yozgat Termal Oteller Kaplıcalardan Gelen Sağlık termal tesis, kaplıca otelleri, kaplıca otel, kaplıca tesis, termal otel fiyatları, otel fiyat, termal otel fırsatları, termal otel kampanya, yalova, bursa, pamukkale , afyon, bolu , Limak, thermal,spa butik , en iyi spa oteli, limak hotels, atatürkün oteli, kaplıcası. kısır kırık şizofren sekel aksama aksaklık böbrek taşı sistit siyatik taşikardi kanser metabolizma zona isilik akne cildiye cilt hasar sivilce powered by Bilişim Park